Kategori arşivi: Fırsat/Çekiliş

Kazanan çocuklar robot kampına!

1475576228_header_title

 

Çocuklar için hazırlanan farklı eğitim seviyelerindeki belgesel ve eğlence programlarını “pasif tv izlemeye hayır!” misyonu ile sunan Da Vinci Learning’in herkesin katılabileceği Eğlenceli Çekiliş Kampanyası başladı.

3 Ekim 2016 – 6 Ocak 2017 tarihleri arasında Da Vinci Learning Websitesini(http://www.davinci-learning.com/tr/katilkazan) ziyaret ederek sorulan eğlenceli soruya yanıt veren herkes, eğitim hediyesi bol bu çekilişte birçok Robot ve Maker eğitimi, müze bileti ve eğitici oyuncaklar kazanacak. 5 – 14 yaş arası 140 çocuğun hediye kazanacağı Da Vinci Learning eğlenceli çekiliş kampanyasında, 20 çocuk Jr. Robotics Bilim Okulu’nunLego Robotik ve Maker Jr. Scratch ile Kodlama Eğitimi, 30 çocuk Da Vinci Learning Jr. Scientist Series Maket Oyuncakları, 50 çocuk içi sürprizler ile dolu Eğitim Çantalarıve 40 çocuk The Zone by Finansbank’da yer alan Harika Matematik Sergisi’ne giriş bileti kazanma şansını yakalayacaklar.

Aileler, merakla beklenen çekiliş kampanyasına Da Vinci Learning’in

http://www.davinci-learning.com/tr/katilkazan resmi websitesi üzerinden 6 Ocak 2017 tarihine kadar katılabilirler.

Bedava Pilates

Kozzy Pilates 400x200cmB


Kozzy AVM, Club Sporium işbirliği ile sporsever misafirlerini pilatesle buluşturuyor. 15 Eylül itibariyle haftada 2 gün gerçekleşecek pilates derslerine Kozzy Club üyesi olan ve önceden kayıt yaptıran herkes ücretsiz olarak katılabilecek.

Alışveriş keyfinin yanı sıra düzenlemiş olduğu etkinliklerle de ziyaretçilerine keyifli zaman sunan Kozzy AVM, 15 Eylül 2015 tarihi itibariyle başlayacak olan pilates dersleri için haftada 2 gün 4 seans için tercih imkanı sağlıyor. Salı – Perşembe günleri 11:00 – 12:00 ve 12:00 – 13:00 saatleri arasında sizin için uygun olan gün ve saatteki derslere katılabiliyorsunuz.

 

Ev kazalarında ilkyardım semineri- ÜCRETSİZ

Screen Shot 2015-03-23 at 6.39.42 PM

“0-3 Yaş Grubu Çocuklarda Ev Kazalarında İlk Yardım ile Evde Çocuk Güvenliği ve Psikolojik Çocuk Güvenliği Semineri”
Hemşire Nurcan Boyacıgil ile Çocuk Güvenliği Uzmanı Pekcan Birinci ve Psikolog Gülşah Ergin’ in vereceği seminerler ayda bir kez veriliyor ve 15 kişi ile sınırlı.
Seminerlere katılım için 0216 5770422 nolu telefondan Parkzon’ a rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Seminerler ücretsiz.
PROGRAM İÇERİĞİ
Tarih: 26 Mart 2015
Saat: 13:00 – 16:00
Yer: Gymboree İstinye

Nurcan Boyacıgil – Hemşire
Pekcan Birinci – Çocuk Güvenliği Uzmanı / Parkzon Çocuk Güvenlik Sistemleri
Gülşah Ergin- Klinik Psikolog / Davranış Bilimleri Enstitüsü
SEMİNER AKIŞI-Toplam 3 saat Gülşah Ergin- Psikolojik Çocuk Güvenliği- 45 Dakika Duygusal İstismar ile ihmal, fiziksel istismar, cinsel istismar, akran zorbalığı ve aile içi şiddet.
Kahve Arası / Soru Cevap- 10 dakika
Pekcan Birinci – Evde Çocuk Güvenliği ve Ev Kazalarına Karşı Alınacak Önlemler – 45 dakika
Kahve Arası / Soru Cevap- 10 dakika
Nurcan Boyacıgil – Ev Kazalarında İlkyardım – 70 Dakika
– Genel İlk yardım Bilgisi
– Düşmeler ve yaralanmalarda ilk yardım
– Yanıklarda ilk yardım
– Zehirlenmelerde ilk yardım
– Boğulma ve tıkanmalarda ilk yardım
Not: Bu davet 0-3 Yaş grubu çocukların ebeveynlerine yöneliktir..

Ankete Katıl, Hediyeleri Kazan!

Siz de 3 farklı Allegra Çocuk anketimize katılarak, bebek ürünlerinden birini ya da 100 TL’lik Joker hediye çekini kazanma şansı yakalayın.

Bebek Aksesuar Ürünleri 

Aşağıdaki linkte yer alan anketimizi tamamlayan katılımcılar arasından çekilişle belirlenecek 2 kişi güvenlik kapısı, 5 kişi beslenme aksesuar seti ve 5 kişi 100TL değerinde Joker hediye çeki kazanacak.

Ankete Katılmak için;  http://www.allegra-insight.co.uk/cs/8Gu/blog

Bebek Arabası Anketi 

Aşağıdaki linkte yer alan anketimizi tamamlayan katılımcılar arasından çekilişle belirlenecek 1 kişi en son model bebek arabası ve 15 kişi 100 TL değerinde Joker hediye çeki kazanacak.

Ankete Katılmak için;  http://www.allegra-insight.co.uk/cs/8Dg/blog

Çocuk Oto Koltuğu Anketi

Aşağıdaki linkte yer alan anketimizi tamamlayan katılımcılar arasından çekilişle belirlenecek 1 kişi en son model çocuk oto koltuğu ve 10 kişi 100 TL değerinde Joker hediye çeki kazanacak.

Ankete Katılmak için; http://www.allegra-insight.co.uk/cs/8FI/blog

Hadi hemen katılın, birbirinden değerli hediyeleri kazanan siz olun!

Bir boomads advertorial içeriğidir.

Pegasus’tan Müthiş Doğum Günü Sürprizi

pegasus-dogum-g-20152002124851027

Düşününce biz annelerin hayatta en çok heyecanlandığı ve hiçbir zaman da unutmayacağı (unutmak da istemeyeceği) an, bebeklerimizin doğum anıdır! Doğumda bebeğimin ilk defa ağlarken çıkardığı ses hâlâ kulaklarımda. 🙂

Doğumdan sonra yüzlerine her baktığımızda bu heyecanın onlarla birlikte hızla büyüdüğünü de hissederiz. Bu yüzdendir ki bebeklerimizin doğum günleri hem onlar hem de bizim için çok önemli! 🙂

Pegasus bu heyecanımızı görüp yaşadığımız bu mutluluğu daha da artırarak çocuklarımızın doğum günlerini uçaklarında kutlamaya başladı! Hem çocukları hem de bizi çok mutlu ediyor!

Tüm anne babalar bu videoyu izlemeli. 🙂 http://youtu.be/hKi6S_iZxLM

Bir boomads advertorial içeriğidir.

Bu haber de Örümcek Adam fanatiklerine

SPIDER-MAN

Örümcek Adam’ın hayranları, Armağan Oyuncak’ın  Facebook  sayfası  üzerinden  6  Şubat  –  1  Mart  tarihleri  arasında gerçekleştirilecek  Muhteşem  Örümcek  Adam yarışması  ile  birbirinden  harika hediyeler kazanacak.  Disney  Türkiye  ve  Armağan  Oyuncak  işbirliği  ile  hayata  geçirilen  Muhteşem Örümcek Adam yarışması, 6 Şubat’ta başlayacak ve dört hafta sürecek. Yarışmaya katılmak  isteyenlerin  6  Şubat  Cuma  gününden  itibaren  Armağan  Oyuncak’ın www.facebook.com/ArmaganOyuncak  adresli  facebook  sayfası  üzerindeki ‘Muhteşem  Örümcek  Adam’  yarışma  butonuna  tıklayarak  kayıt  yapmalarınınardından  kostüm  ya  da  oyuncaklarla  çekilmiş  fotoğraflarını  paylaşmaları  yeterliolacak.  Türkiye  çapında  tüm  Örümcek  Adam  hayranlarının  katılımına  açık  olanyarışmada  her  hafta  en  çok  ‘beğeni’  alan  üç  yarışmacı  Örümcek  Adam  temalıürünlerden oluşan büyük bir hediye paketi kazanacak. Dört hafta sürecek yarışmanınardından kazananlar Örümcek Adam’la tanışmak ve hediyelerini teslim almak üzereİstanbul’daki belirli Armağan Oyuncak mağazalarına davet edilecek.

Hadi bebeklerinizi fotoğraflamaya!

Evet, sevgili anneler,

minik kuzucuklarımızın fotoğraflarına doyamayıp, milyonlarca çekiyoruz ya, bi’ de yarışmaya girip kazansanız fena mı olur?

İşte size fırsat!

Klorane, “Klorane ve Ben’’ fotoğraf yarışması ile bebek ve kadın kategorilerindeki en güzel fotoğrafları seçiyor.
Yarışma, Klorane Bebe ürünü ve yetişkinler için Klorane ürünü üzerinden iki ayrı kategoride gerçekleşiyormuş.

Anne ve bebeğin arasındaki teması güçlendirmeyi hedefleyen bebek kategorisinde, annelerin çocuklarını Klorane Bebe ürünleri ile çektiği fotoğraflar yarışacak.
Diğer kategoride ise yetişkinlerin Klorane ürünü ile kendilerini çektiği fotoğraflar yarışacakmış. Yarışmaya www.facebook.com/klorane.tr ve www.facebook.com/KloraneBebe.tr adreslerinden 20 Haziran 2014 tarihine kadar katılım ve halk oylaması gerçekleşebilmekteymiş.

Ödüller:
Yetişkin kategorisi birincisi: iPad

Bebek kategorisi birincisi: Toyyz Shop’tan 500 TL’lik hediye çeki

Ayrıca en fazla oyu alan 20 fotoğrafa Klorane ürünlerinden hediye! Üstelik yarışma süresi boyunca da facebook sayfasında anlık sürpriz hediyeler de olacakmış haberiniz ola…

Yarışma Takvimi
Katılım ve Oylama Başlangıç Tarihi             : 30 Nisan 2014
Son Katılım ve Oylama Bitiş Tarihi              : 20 Haziran 2014
Sonuçların açıklanması                                  :  23 Haziran 2014

Yarışma ile ilgili sorularınız için;
E­posta Adresi: klorane@yarismafabrikasi.com

Bugün son gün

22 Şubat Cumartesi günü Mutlu Krallık’ta keyifli bir aktivite kazanmaya var mısınız? 2 kişiye analı-çocuklu desen atölyesi hediye ediyoruz…  Screen Shot 2014-02-20 at 9.02.55 AM

Çekilişe katılmak için bu posta yorum yazın, siz de kendinize ve miniğinize mutlu bir cumartesi hediye edin. Anne-çocuk birlikte güzel anlar yaşamanın ve paylaşmanın tadını çıkartın.
Ve tabii bir de bu hafta sonu ne yapsak diye düşünmeyin.